Nr katalogowy: 14

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 14

Krakowiak, 1933

olej, płótno; 85 x 105 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: St. Paciorek / Kraków 1933.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł