Nr katalogowy: 12

Jan SUBOWSKY XIX / XX w.

Nr katalogowy: 12

Poczta

olej, płótno dublowane; 61 x 74 cm;
sygn. p. d.: JAN SUBOWSKY
estymacja: 15 000 - 18 000 zł