Nr katalogowy: 1

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 1

Zachód słońca

olej, tektura; 12,4 x 20 cm;
sygn. l.d.: JAN STANISŁAWSKI
estymacja: 140 000 - 170 000 zł