prostokątna, o powierzchni fakturowanej, imitującej zgniecenie, zamykana na zatrzask
ozdobiony amarantowym szkiełkiem;
srebro wewnątrz złocone; dł.12 cm, szer. 8,5 cm; waga 237 g
Rosja?, 1 ćw. XX w.