Nr katalogowy: 280

Malarz nieokreślony, k. XVIII w.

Nr katalogowy: 280

Para portretów: Portret króla August III

Portret Marii Józefy - żony Augusta III olej, płótno, 43 x 32 cm [po konserwacji]