Nr katalogowy: 278

Andreas SCHELFHOUT (1787 - 1870)

Nr katalogowy: 278

Pejzaż ze złamanym drzewem

olej, płótno, 21,5 x 19 cm; sygn. p. d.: A. Schelfhout