Nr katalogowy: 276

Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1867 - 1952)

Nr katalogowy: 276

Na Capri

olej, płótno, 73,3 x 100,5 cm; sygn. p. d.: S. Jaxa / 1910