Nr katalogowy: 274

Malarz nieokreślony, Carl Friedrich LESSING ?

Nr katalogowy: 274

Pejzaż

olej, płótno, 62 x 100,5 cm; Według tradycji obraz wiązany z C. F. Lessingiem (1808 - 1880)