Nr katalogowy: 272

Joost Cornelisz. Droochsloot

Nr katalogowy: 272

a)Uczynki miłosierdzia chrześcijańskiego

olej, płótno, dublaż woskowy; 102,5 x 152 cm; b) Przypowieść o uczcie królewskiej, 1639 olej, płótno dublowane; 94,5 x 139 cm;