Nr katalogowy: 257

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1951)

Nr katalogowy: 257

Akt kobiety

olej, sklejka, 35 x 48,5 cm; sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ