Nr katalogowy: 253

Antoni PIOTROWSKI (1853 - 1924)

Nr katalogowy: 253

Kobieta w krakowskim stroju

olej, sklejka, 54,5 x 75 cm; sygn. p. d.: A. Piotrowski 903