Władysław JAHL (1886 - 1953)
Nr katalogowy: 249
Polowanie w Bachivilliers
olej, tektura, 21,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: Jahl
olej, tektura, 21,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: Jahl
Na odwrocie autorski napis: Chasse ą Bechevillers/ Jahl/ 934