Nr katalogowy: 236

Juliusz KOSSAK (1824 - 1899)

Nr katalogowy: 236

Drużba - Krakus na koniu

akwarela, papier, 29 x 21,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Juliusz Kossak / 1888