Nr katalogowy: 234

Zygmunt MENKES (1896 - 1986)

Nr katalogowy: 234

Modele w pracowni (Miłosna serenada)

akwarela, gwasz, papier, 35 x 45,5 cm; sygn. p. d.: Menkes