Nr katalogowy: 301

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

Nr katalogowy: 301

[Bez tytułu] nr 97, 1979

akryl, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: nr 97 / 1979 / H. Stażewski oraz pieczęć producenta podobrazi VIKTORIA MALLEINEN;
estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Cena wywoławcza 50 000 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)