Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Lampa w stylu empire

brąz złocony i patynowany, mosiądz, odlew cyzelowany; wys. 43 cm;
Polska, w typie wyrobów warszawskiej wytwórni Braci Nowakowskich, 1 tercja XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł