Nr katalogowy: 832

Nr katalogowy: 832

Tryptyk - sceny świąt kościoła Rosyjskiego

brąz złocony; wymiary po rozłożeniu: 28,7 x 10,5 cm;
Rosja, XIX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Cena wywoławcza 1 700 zł