Aukcja: 4 lipca 2024 (czwartek), godz. 19.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie ofert:
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
JACEK SIENICKI (1928-2000)
Nr katalogowy302
Czerwony, 1976
olej, płótno; 80 x 62,6 cm;
opisany na odwrocie: Jacek Sienicki / ol. pł 1976. / czerwony (podkreślone) [flamastrem].
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
35 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
ZBIGNIEW DOWGIAŁŁO (UR. 1961)
Nr katalogowy312
Miłość na Thaiti, 1984
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Z M Dowgiałło
estymacja: 12 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: Z M Dowgiałło
estymacja: 12 000 - 18 000 zł
10 000 zł
KAROLINA POLAK (UR. 1979)
Nr katalogowy323
Ciszej, 2018
akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: Karolina Polak.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. p. d.: Karolina Polak.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
1 000 zł
PAWEŁ KORAB KOWALSKI (UR. 1974)
Nr katalogowy325
#88, 2019
akryl, płótno; 30 x 50,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2019 / monogram artysty / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / #88 / 30 x 50,5 CM / AKRYL, PŁÓTNO (flamastrem
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
2 000 zł
Nr katalogowy326
Live from voyager 1, 2023
akryl, spray, technika własna, sklejka; 39 x 53 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2023 / Monogram PK (w kwadracie) / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / 39 X 53 CM / A
estymacja: 2 800 - 3 000 zł
estymacja: 2 800 - 3 000 zł
2 500 zł