Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy: 316
Fetysze natury, 1984
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 84
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 84
na odwrocie napisy autorskie: Jan Dobkowski / "FETYSZE NATURY" 1984 / 80cmx60cm / olej