Nr katalogowy: 311

Laura PAWELA (ur. 1977)

Nr katalogowy: 311

Czy chcesz mnie wyrzucić, 2004

akryl, płótno, 30 x 40 cm; sygn. i dat. na odwrocie: 2004 Laura Pawela 43.