Nr katalogowy: 110

Alfons Maria MUCHA (1860-1939)

Nr katalogowy: 110

Carnatio - Goździk, 1897

litografia barwna, papier litograficzny o wysokiej gramaturze; 56 x 24 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz);
sygn. na płycie pod kompozycją p. d. "Mucha".