Nr katalogowy: 11

Pablo PICASSO (1881-1973)

Nr katalogowy: 11

Maya z łódeczką

litografia barwna; 32 x 24 cm (kompozycja), 38 x 28 cm (arkusz);
sygn. na płycie pod kompozycją „Picasso”.