Nr katalogowy: 350

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Nr katalogowy: 350

Para litografii - Kolarze i Ptaki mazurskie

1. Kolarze, 1999 - litografia, papier; 50 x 65 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: 99 / B. Chromy (tuszem);
2. Ptaki mazurskie, 1978 - litografia, papier;
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)