1. Morze akwarela, papier; 24,6 x 34,3 cm; sygn. p. d.: K Srzedn (długopisem); 2. Pejzaż akwarela, papier; 39,6 x 29,6 cm; sygn. l. d.: K.Srz (ołówkiem); 3. Łódki drzeworyt, bibuła, 39 x 61,5 cm (wymiar bibuły); stan zachowania: widoczne zagięcia bibuły i widoczny plamy (grzyb) na jednym z brzegów bibuły.
Cena sprzedaży1 500 zł