Nr katalogowy: 1

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 1

Piekło karpackie – Dolor et Caritas, [Wielka Wojna], 1915

olej, płótno dublowane; 50 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1915
estymacja: 100 000 - 120 000 zł