Nr katalogowy: 848

Nr katalogowy: 848

Witraże: Brama Floriańska i Twardowski

szkło wielobarwne, oprawa ołowiana; 35 x 27 cm i 31 x 25,5 cm.
Polska, Kraków, II poł. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł