Nr katalogowy: 715

Nr katalogowy: 715

Zegar kominkowy portykowy

marmur, brąz złocony, szkło; wys. 59 cm; szer. 35 cm, głęb. 14,5 cm; Francja, Paryż, 4 ćw. XIX w.