Nr katalogowy: 712

Nr katalogowy: 712

Ikona - Święta Trójca

olej na desce, w dekoracyjnej, drewnianej, owalnej, pozłacanej ramie z laurowych liści, 86 x 60 x 5 cm; Rosja, k. XIX w.