Nr katalogowy: 308

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1887 - 1952)

Nr katalogowy: 308

Ponte Vecchio we Florencji

olej, płotno, 38 x 49,5 cm; sygn.p. d.: S Jaxa / 1914