Nr katalogowy: 294

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 294

Odwieczna tajemnica

olej, tektura wym. 26 x 43,5 cm; sygn. p. d.: Wlastimil / Hofmann / 19 ...(?).