Nr katalogowy: 292

Edward MATUSZCZAK (1906 - 1965)

Nr katalogowy: 292

Pejzaż z okolic Żywca

- marcowe roztopy olej , płotno, 74 x 101 cm; sygn. l. d.: Matuszczak / 1935