Nr katalogowy: 284

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

Nr katalogowy: 284

Anemony

olej, płotno, 46 x 60,5 cm; sygn. podwójnie w masie farby, końcówką pędzla p. d.: 1937 / W. de Terlikowski