Nr katalogowy: 277

Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)

Nr katalogowy: 277

Hucułki przed cerkiewką

olej, płotno naklejone na tekturę, 30,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: FPautsch