Nr katalogowy: 272

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 272

Portret żony artysty

olej, tektura, 105 x 71 cm; sygn. wzdłuż prawej krawędzi: J Malczewski;