Nr katalogowy: 269

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

Nr katalogowy: 269

Pogoń za bolszewikami

olej, płotno dublowane; 67,5 x 95 cm; sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1919