Nr katalogowy: 255

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 255

Autoportret

olej, deska [z dwoma szpongami], 54 x 44,5 cm; sygn. l. d. J Malczewski / 1923