Nr katalogowy: 243

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

Nr katalogowy: 243

Widok Zamku Lubomirskich w Wiśniczu

olej, płotno, 96 x 113 cm; sygn. l.d.: St. Kamocki