Nr katalogowy: 241

Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)

Nr katalogowy: 241

Zima

akwarela, gwasz, papier, 48,5 x 62,5 cm; sygn. p.d. Stefan Filipkiewicz