Nr katalogowy: 232

Ferdynand RUSZCZYC (1870 - 1936)

Nr katalogowy: 232

Skały nad brzegiem

olej, płotno naklejone na tekturę, 20 x 29,5 cm; sygn. p.d.: F.Ruszczyc 1896;