Nr katalogowy: 230

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875 - 1944)

Nr katalogowy: 230

Rybacy ciągnący sieć

olej, płotno, 55 x 76 cm; sygn. p. d.: F.M. Wygrzywalski