Nr katalogowy: 215

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 215

Fragment kolumny

ołowek, akwarela, tektura, 43 x 78 cm; sygn. l. d.: LWyczoł / 1917 (ołowkiem).