Nr katalogowy: 213

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 213

Anemony

akwarela, papier, 28 x 40 cm; ( w świetle oprawy); sygn. l. d.: L. Wyczoł/ 1902