Nr katalogowy: 208

Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)

Nr katalogowy: 208

Wręczając kwiaty

tusz, akwarela, papier, 24 x 32,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: maja 69