Nr katalogowy: 402

Marie LAURENCIN (1883-1956)

Nr katalogowy: 402

Dwie gracje

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 46 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: Marie Laurencin (ołówkiem), nakład p. d.: 11/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 200 zł