Nr katalogowy: 341

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 341

Bez tytułu, 2018

olej, akryl, płótno; 65 x 87 cm
sygn. i dat. l. d.: E. Gerlach 2018.
estymacja: 6 600 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł