Nr katalogowy: 309

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)

Nr katalogowy: 309

Spodek w Katowicach, 1975

olej, płótno; 112,5 x 132,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. HAYDER 75;
estymacja: 5 800 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 5 600 zł