Nr katalogowy: 302

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

Nr katalogowy: 302

Kompozycja, 2016

akryl, płótno; 90 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Piotr Młodożeniec / 2016 / kompozycja 16 / akr/pł.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł