Nr katalogowy: 830
Zegar w typie rokoko
mechanizm „chodzik”;
biskwit, metal; 26 x 17 x 8,5 cm.
mechanizm „chodzik”;
Stan zach.: drobne ubytki płatków, ślady napraw, mechanizm do regulacji.
Niemcy, Volkstedt, początek XX w.