Nr katalogowy: 4

CHODZIEŻ - FABRYKA PORCELANY I FAJANSU W CHODZIEŻY

Nr katalogowy: 4

Zestaw do mokki na 6 osób

porcelit, kobalt podszkliwny, deseń (kalka), krawędź, uchwyt złocony;
Polska, Chodzież, 4 ćw. XX w.
estymacja: 500 - 600 zł