Nr katalogowy: 1

Nr katalogowy: 1

Krucyfiks

drewno złocone; 48,2 x 19,2 x 6,5 cm.
Europa Zachodnia?, XIX w.
estymacja: 800 - 900 zł
Cena sprzedaży 700 zł